Pláštěnka, nebo obleček – parťák pro podzimní počasí

S říjnem nám přichází i podzimní počasí. Ranní mrazíky klepou na dveře společně s deštivým počasím. Popularita oblečků, ale především pláštěnek, je mezi pejskaři na vzestupu.

Kdy je pláštěnku pro psy, nebo obleček vhodné použít

Oblečky pro psy můžeme rozdělit na zateplené a nezateplené. Zateplené oblečky doporučujeme především psím seniorům, kteří jsou na sychravé počasí již náchylnější. Především psi, kteří žijí celoročně uvnitř jistě uvítají tepelný komfort. V naší nabídce naleznete i nezateplené oblečky z mesh materiálu. Tyto oblečky pro psy jsou vhodné nejen pro psí seniory, ale také pro psí sportovce, kteří po výkonu potřebují udržet svaly v teple.

Naopak, pokud máte doma mladého, zdravého a aktivního psa, rozhodně není potřeba mu na zimu kupovat zateplený obleček. Zvyšujete tím choulostivost psa. Psí obleček není modním doplňkem, jak si bohužel stále někteří majitelé myslí.

Pláštěnky pro psy jsou druhým typem oblečku, který svému psovi můžete pořídit. Narozdíl od běžného oblečku se vyznačuje svojí nepromokavostí a jsou rychlesnoucí. Pláštěnku můžete též pořídit se zateplením. Zateplená pláštěnka je vhodná spíše pro jarní a podzimní období, díky svému podšití nabízí vyšší tepelný komfort. Popularita pláštěnek pro psy roste na popularitě právě díky nepromokavosti. Nejenže udrží vašeho psa v suchu, ale jistě nikdo z vás nemá rád uklízení po mokrém psovi, který se nedej bože rozhodne ihned po příchodu domů skočit na gauč, nebo do postele.

Pláštěnka pro vašeho pejska se stane skvělým psím parťákem především pokud se psem často cestujete, chodíte na túry a váš čtyřnohý parťák vás doprovází zkrátka při všech outdoorových aktivitách.

V naší nabídce naleznete oblečky od značky Back on Track. Oděvy jsou navrženy tak, aby chránily hlavní svalové skupiny psa a citlivou oblast břicha. Oblečky i pláštěnky pro psy obsahují revoluční tkaninu Welltex™ s keramickou přísadou.


Facebook
WhatsApp
Email
Print
Kategorie produktu
Výrobce
Neodcházejte a

získejte slevu 5% na Vaši objednávku!