Nejčastější otázky

beautiful pet portrait dog removebg preview

Na co se nás nejvíce ptáte

Zde naleznete odpovědi na vámi nejčastěji kladené otázky.

shopping.png

Objednávka

Objednávku lze vytvořit přes e-shop. Pokud si nejste jistí, je možné objednávku zaslat přes e-mail a my ji zadáme do systému. 

Platit lze převodem na bankovní účet (nově máme i QR kód), online platební kartou nebo na dobírku (pouze u objednávek do 500 kč).

delivered.png

Doprava a doručení

V případě, že jsou veškeré produkty skladem, odesíláme zásilky maximálně do 48 hodin. U produktů na zakázku trvá výroba převážně 3-4 dny.

V případě, že zvolíte jako dopravce Zásilkovnu, je zásilka zpravidla doručena do 2 pracovních dnů. V případě České pošty trvá doručení 5 a více pracovních dnů.

Zboží zatím není možné zakoupit v kamenné prodejně. Po domluvě je možné osobní předání. 

Ano, možnost dopravy zdarma je v případě objednávky v minimální hodnotě 1000 Kč

pet-food.png

Produkty

Vyrábíme veškeré obojky a vodítka, včetně potisku. Z hraček vyrábíme pletené pešky. 

Snažíme se nabízet jen námi otestované produkty a zaměřujeme se na jejich kvalitu. 

BioThane® je syntetický materiál vyvinutý v USA, který se svým vzhledem podobá kůži. Díky svému složení (polyesterové jádro a PVC potah) je extrémně odolný a trvanlivý. Pro tyto vlastnosti začal být s oblibou využívaný pro výrobu obojků a vodítek.

Je velice odolný vůči otěru, UV záření, plísním a bakteriím. Nejsou známy alergické reakce na Biothane. Velkou výhodou materiálu Biothane je jeho bezúdržbovost, stačí jej omýt studenou vodou.

Pokud máte starý obojek, není nic snazšího, než změřit velikost původního obojku a podle toho obojek objednat. Pokud nemáte starý obojek, změřte svému pejskovi obvod krku a cca 10cm centimetrů přičtěte. V ideálním případě by se pod zapnutý obojek měli vejít dva prsty.

replacement.png

Reklamace a vrácení

Reklamaci je možné uplatnit v zákonné lhůtě zasláním zboží na adresu Tomáš Drvota, Školní 234, Kamenné Žehrovice, 273 01. Před odesláním nás prosím informujte na info@doglead.cz.

Vyjímku v odstoupení tvoří výrobky vyrobené nebo upravené a zakázku (pro chovatelské stanice, kynologické kluby, obojky se jmény a čísly, zboží dle přání zákazníka s upravenou délkou atp.), kde má objednávka povahu smlouvy o dílo a řídí se právní úpravou smlouvy o dílo. Toto zboží nelze vracet, vyměňovat a proto prosíme o přesné zadání parametrů pro výrobu, abychom tomu předešli.

owner.png

Chovatelský program

Nabízíme slevu 15% na celou objednávku. Navíc, pokud objednáte balíčky pro štěnata, ke každému balíčku od nás dostanete klíčenku ZDARMA.

Využijte formulář na stránce Chovatelského programu nebo nám napište na e-mail info@doglead.cz.

lifebuoy.png

Zákaznická podpora

Můžete nám zavolat, napsat e-mail nebo použít kontaktní formulář. Také nám můžete napsat na našich sociálních sítích. 

Snažíme se být k dispozici co nejvíce, nemáme přesnou otevírací dobu. Dovoláte se nám mezi 9-17h, ale pokud nám napíšete, je klidně možné, že vám odpovíme i pozdě večer. 🙂

Kategorie produktu
Výrobce
Neodcházejte a

získejte slevu 5% na Vaši objednávku!