Jak vybrat správný obojek?

Každý pes potřebuje svůj vlastní obojek. Je to nutnost i doplněk. Teď ale záleží na nás, jaký obojek svému psímu kamarádovi vybereme.

Pro začátek volme jednoduchost, tzn. jednobarevný obojek. Jakou barvu zvolit? To záleží na vkusu každého z nás a samozřejmě na tom, aby nám to k pejskovi ladilo ☺️.

Je možné zvolit i dvoubarevný obojek, výběr barev je opravdu veliký.

Pokud se zaměříme na detail, máme možnost reflexního obojku a také obojku s potiskem.

Proč reflexní obojek? I my dvounožci nosíme na oblečení či doplňcích různé reflexní prvky, abychom byli dobře vidět ve tmě,tak proč tu samou ochranu nedopřát i našim čtyřnohým parťákům.

Dále máme možnost potisku. Pro naše holky máme samozřejmě mnoho obojků a každá má i svůj s potiskem svého jméno a číslo mobilu páníčka, který v případě potřeby lze využít.

Každý hned vidí, jak na vašeho parťáka volat. 

Obojky jsou z různých materiálů. My je vyrábíme z materiál BioThane. Každý musí ocenit jeho skvělé vlastnosti – pevnost, odolnost a skvělou údržbu. Stačí ho jen otřít a je hotovo. Také je potřeba zvolit správnou šířku obojku. Jednoduše platí pravidlo, že čím větší pes, nebo čím více pes tahá, tím silnější obojek zvolit. My nabízíme obojky ve třech šířkách – 19mm, 25mm a 38mm.

Facebook
WhatsApp
Email
Print
Kategorie produktu
Výrobce
Neodcházejte a

získejte slevu 5% na Vaši objednávku!