Prodyšný “Mesh” obleček pro psa Back on Track – modrý

Síťovaný obleček pro psy Back on Track® je vyroben z revoluční tkaniny Welltex™.

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Sdílet:

Často kupujete dohromady

Popis

Síťovaný obleček pro psy Back on Track® je vyroben z revoluční tkaniny Welltex™ s keramickou přísadou, která spolu s tenkou síťovanou vrstvou zajišťuje prodyšnost oděvu a zároveň maximální propustnost vlhkosti.

Obleček pro psy je navržen tak, aby se přizpůsobil tělu vašeho mazlíčka, a má řadu využití, například jako sekundární vrstva pod těžší přikrývku pro větší teplo nebo jednoduše jako cestovní obleček pro větší pohodlí. Ideální pro psy účastnící se psích závodů agility, flyballu a dalších sportů, protože oblečekzahřívá svaly zvířete před cvičením/soutěží, čímž se předchází riziku zranění.

Modrá barva.

Pro určení správné velikosti změřte svému psovi délku hřbetu, a to zhruba od místa kde má obojek ke kořeni ocasu. Při měření nekopíruje hřbet, ale nechte metr napnutý. Při hraniční velikosti zvolte menší. Při volbě velikosti rovněž nezapomínejte na celkovou stavbu zvířete a jeho osrstění.

Příklad : Délka hrbetu vašeho psa je 42 cm. Budete se rozhodovat mezi velikostí S (34-40 cm) a M (43-49 cm). V případě, že váš pes je standardně osrstěný a jeho konstituce nevybočuje z normálu, měli by jste se přiklonit k velikosti S. Toto je však pouze naše doporučení a nemusíte se jim řídit.

Orientační velikostní tabulka:
XS 27 – 31 cm
S 34 – 40 cm
M 43 – 49 cm
L 52 – 59 cm

Další informace

Velikost

XS, S, M, L

Výrobce

Back on Track

Kategorie produktu
Výrobce
Neodcházejte a

získejte slevu 5% na Vaši objednávku!