Obojek pro psy Doglead 19mm

330 400  vč. DPH

Praktický obojek klasického typu vyrobený z materiálu BioThane® Beta® , který se hodí na veškeré aktivity.

V případě, že v nabídce velikostí níže nenajdete potřebnou velikost obojku, napište nám zprávu, není problém vyrobit obojek na míru.

Barva obojku/vodítka
Amethyst Orchid
Černá
Červená
Hnědá
Hořící oranžová
Korálová
Neonově oranžová
Neonově růžová
Neonově zelená
Pastelová fialová
Powder Tan
Světle modrá
Teal
Tmavě zelená
Žlutá
Délka obojku

Barva kování

Smazat výběr
Sdílet:

Často kupujete dohromady

Popis

Obojek pro psy vyrobený z materiálu BioThane® Beta®, který svým vzhledem imituje kůži a je velice příjemný na dotek. Praktický obojek klasického typu, který se hodí na veškeré aktivity. V naší nabídce naleznete obojky s různou barvou kování.

V případě, že byste si přáli vyrobit obojek jiné délky, než kterou nabízíme, ozvěte se nám. Stejně tak pro vás rádi vyrazíme o dírku méně nebo více, dle potřeby. Uvedené délky obojků v obchodě jsou měřeny od prostředku spony po konec obojku.

Jakou délku obojku vybrat?

Pokud máte starý obojek, není nic snazšího, než změřit velikost původního obojku a podle toho obojek objednat. Pokud nemáte starý obojek, změřte svému pejskovi obvod krku a cca 10cm centimetrů přičtěte. V ideálním případě by se pod zapnutý obojek měli vejít dva prsty.

Výběr velikosti obojku: Zaměřte obvod krku svého psa, poté přidejte 10 cm. V případě hraniční velikosti je lepší se přiklonit k velikosti větší, kdy po dohodě je vždy možné udělat více dírek pro zapínání. Příklad: obvod krku pejska 27 cm, po přičtení 10 cm je to 37 cm, zvolím obojek velikosti 40 cm.

K obojku u nás můžete zakoupit i vodítko.

Co je BioThane® a jeho výhody

BioThane® je syntetický materiál vyvinutý v USA, který se svým vzhledem podobá kůži. Díky svému složení (polyesterové jádro a PVC potah) je extrémně odolný a trvanlivý. Pro tyto vlastnosti začal být s oblibou využívaný pro výrobu obojků a vodítek.

Je velice odolný vůči otěru, UV záření, plísním a bakteriím. Nejsou známy alergické reakce na Biothane. Velkou výhodou materiálu Biothane je jeho bezúdržbovost, stačí jej omýt studenou vodou.

Další informace

Barva obojku/vodítka

Amethyst Orchid, Černá, Červená, Hnědá, Hořící oranžová, Korálová, Neonově oranžová, Neonově růžová, Neonově zelená, Pastelová fialová, Powder Tan, Světle modrá, Teal, Tmavě zelená, Žlutá

Délka obojku

35cm, 40cm, 45cm, 50cm

Barva kování

Černá, Stříbrná

Výrobce

Doglead

Kategorie produktu
Výrobce
Neodcházejte a

získejte slevu 5% na Vaši objednávku!