Pláštěnka pro psa s výplní Back on Track

1.599 2.190  vč. DPH

Tento model je díky výplni vhodnější do sychravějšího počasí a pro podzimní měsíce.

Sdílet:

Často kupujete dohromady

Popis

Tento model je díky výplni vhodnější do sychravějšího počasí a pro podzimní měsíce. Pláštěnka pro psy Back on Track® udrží vašeho psa v suchu za každého počasí, ať už se jedná o dubnové přeháňky nebo přívalový déšť. Oděv je navržen tak, aby chránil hlavní svalové skupiny psa a citlivou oblast břicha. Pláštěnka má vnější vrstvu z odolného polyesteru 600D (kvalita Ripstop), který je podšitý revoluční tkaninou Welltex™ s keramickou přísadou. Obleček vašemu mazlíčkovi dobře padne díky elastickým poutkům na zadní nohy a nastavitelnému přednímu dílu, otvoru u krku pro vodítko a oreflexním prvkům na obou stranách pro zvýšení viditelnosti.  Pláštěnka je zhruba stejně silná jako tradiční obleček pro psy a dodává se v různých velikostech.

Pro určení správné velikosti změřte svému psovi délku hřbetu, a to zhruba od místa kde má obojek ke kořeni ocasu. Při měření nekopíruje hřbet, ale nechte metr napnutý. Při hraniční velikosti zvolte menší. Při volbě velikosti rovněž nezapomínejte na celkovou stavbu zvířete a jeho osrstění.

Příklad : Délka hrbetu vašeho psa je 42 cm. Budete se rozhodovat mezi velikostí S (34-40 cm) a M (43-49 cm). V případě, že váš pes je standardně osrstěný a jeho konstituce nevybočuje z normálu, měli by jste se přiklonit k velikosti S. Toto je však pouze naše doporučení a nemusíte se jim řídit.

Orientační velikostní tabulka:
XS 27 – 31 cm
S 34 – 40 cm
M 43 – 49 cm
L 52 – 59 cm

Další informace

Velikost

XS, S, M, L

Výrobce

Back on Track

Kategorie produktu
Výrobce
Neodcházejte a

získejte slevu 5% na Vaši objednávku!