Pláštěnka pro psa Back on Track bez výplně

1.390 2.090  vč. DPH

Pláštěnka pro psy Back on Track® udrží vašeho psa v suchu za každého počasí.

Sdílet:

Popis

Pláštěnka pro psy Back on Track® udrží vašeho psa v suchu za každého počasí, ať už se jedná o dubnové přeháňky nebo přívalový déšť. Jedná se o variantu bez výplně, tudíž není tento model vhodný do více chladného počasí. Oděv je navržen tak, aby chránil hlavní svalové skupiny psa a citlivou oblast břicha. Pláštěnka má vnější vrstvu z odolného polyesteru 600D (kvalita Ripstop), který je podšitý revoluční tkaninou Welltex™ s keramickou přísadou. Obleček vašemu mazlíčkovi dobře padne díky elastickým poutkům na zadní nohy a nastavitelnému přednímu dílu, otvoru u krku pro vodítko a oreflexním prvkům na obou stranách pro zvýšení viditelnosti. Dodává se v různých velikostech.

Pro určení správné velikosti změřte svému psovi délku hřbetu, a to zhruba od místa kde má obojek ke kořeni ocasu. Při měření nekopíruje hřbet, ale nechte metr napnutý. Při hraniční velikosti zvolte menší. Při volbě velikosti rovněž nezapomínejte na celkovou stavbu zvířete a jeho osrstění.

Příklad : Délka hrbetu vašeho psa je 42 cm. Budete se rozhodovat mezi velikostí S (34-40 cm) a M (43-49 cm). V případě, že váš pes je standardně osrstěný a jeho konstituce nevybočuje z normálu, měli by jste se přiklonit k velikosti S. Toto je však pouze naše doporučení a nemusíte se jim řídit.

Orientační velikostní tabulka:
XS 27 – 31 cm
S 34 – 40 cm
M 43 – 49 cm
L 52 – 59 cm

Další informace

Velikost

XS, S, M, L

Výrobce

Back on Track

Kategorie produktu
Výrobce
Neodcházejte a

získejte slevu 5% na Vaši objednávku!