Obleček pro psa „Standard“ Back on Track

1.399 1.599  vč. DPH

Vyroben z revoluční polypropylenové tkaniny Welltex s keramickou přísadou a s další voděodolnou a prodyšnou vnější polyesterovou vrstvou.

Sdílet:

Popis

Obleček pro psy Back on Track® je vyroben z revoluční polypropylenové tkaniny Welltex™ s keramickou přísadou a s další voděodolnou a prodyšnou vnější polyesterovou vrstvou. Oděv má reflexní prvky na obou stranách pro lepší viditelnost, nastavitelný otvor kolem kohoutku, otvor u krku pro snadné připevnění vodítka a zadní elastické úvazy na nohy a stahovací úvaz na ocas pro větší pohodlí a bezpečné uchycení. Dodává se v různých velikostech.

Černá barva.

Pro určení správné velikosti změřte svému psovi délku hřbetu, a to zhruba od místa kde má obojek ke kořeni ocasu. Při měření nekopíruje hřbet, ale nechte metr napnutý. Při hraniční velikosti zvolte menší. Při volbě velikosti rovněž nezapomínejte na celkovou stavbu zvířete a jeho osrstění.

Příklad : Délka hrbetu vašeho psa je 42 cm. Budete se rozhodovat mezi velikostí S (34-40 cm) a M (43-49 cm). V případě, že váš pes je standardně osrstěný a jeho konstituce nevybočuje z normálu, měli by jste se přiklonit k velikosti S. Toto je však pouze naše doporučení a nemusíte se jim řídit.

Orientační velikostní tabulka:
XS 27 – 31 cm
S 34 – 40 cm
M 43 – 49 cm
L 52 – 59 cm

Další informace

Velikost

XS, S, M, L

Výrobce

Back on Track

Kategorie produktu
Výrobce
Neodcházejte a

získejte slevu 5% na Vaši objednávku!