Obleček pro jezevčíky Back on Track

Back on Track® obleček pro jezevčíky je speciálně navržen pro krátkonohá plemena psů s dlouhým tělem.

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Sdílet:

Popis

Back on Track® obleček pro jezevčíky je speciálně navržen pro krátkonohá plemena psů s dlouhým tělem. Obleček chrání hlavní svalové skupiny zvířete a také citlivou oblast břicha. Je vyroben z prodyšného polypropylenového síťového materiálu, který je podšitý revoluční tkaninou Welltex™ s keramickou infuzí, jejíž textilní vlastnost odráží přirozené tělesné teplo a vytváří uklidňující infračervenou terapii FAR. Tato jemná terapie umožňuje zvýšení krevního oběhu, což může pomoci svalům a kloubům zůstat pružné a udržet si pohyblivost, takže pes může zůstat co nejaktivnější a nejpohodlnější. Koberec je také ideální pro prevenci zranění a regeneraci. Dodává se ve třech velikostech a je vybaven odrazkami na obou stranách pro lepší viditelnost.

Pro určení správné velikosti změřte svému psovi délku hřbetu, a to zhruba od místa kde má obojek ke kořeni ocasu. Při měření nekopíruje hřbet, ale nechte metr napnutý. Při hraniční velikosti zvolte menší. Při volbě velikosti rovněž nezapomínejte na celkovou stavbu zvířete a jeho osrstění.

Příklad : Délka hrbetu vašeho psa je 42 cm. Budete se rozhodovat mezi velikostí S (34-40 cm) a M (43-49 cm). V případě, že váš pes je standardně osrstěný a jeho konstituce nevybočuje z normálu, měli by jste se přiklonit k velikosti S. Toto je však pouze naše doporučení a nemusíte se jim řídit.

Velikostní tabulka:
S – 37 cm
M – 42 cm

Další informace

Velikost

S, M

Výrobce

Back on Track

Kategorie produktu
Výrobce
Neodcházejte a

získejte slevu 5% na Vaši objednávku!