Obleček pro psa Back on Track “Night Collection”

Elegantní obleček pro psy s materiálem Welltex®.

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Sdílet:

Často kupujete dohromady

Popis

Elegantní obleček pro psy s materiálem Welltex®. Tento obleček se inspiroval v designu dek pro koně. Prošívaný materiál s lehkou izolací. Vnější plášť z vysoce kvalitní odolné tkaniny a podšitý naší známou technologií Welltex® v zadním díle i pod břichem. Rychlé zapínání na háčky a smyčky v přední části a na anatomicky tvarovaném obvodu. Snadno přizpůsobitelný pro spoustu plemen. Reflexní detaily v přední části a šampaňská výšivka na boku. Elastické popruhy na nohavicích vzadu, které udrží obleček na místě i při těch nejdivočejších dobrodružstvích.

Pro určení správné velikosti změřte svému psovi délku hřbetu, a to zhruba od místa kde má obojek ke kořeni ocasu. Při měření nekopíruje hřbet, ale nechte metr napnutý. Při hraniční velikosti zvolte menší. Při volbě velikosti rovněž nezapomínejte na celkovou stavbu zvířete a jeho osrstění.

Příklad : Délka hrbetu vašeho psa je 42 cm. Budete se rozhodovat mezi velikostí S (34-40 cm) a M (43-49 cm). V případě, že váš pes je standardně osrstěný a jeho konstituce nevybočuje z normálu, měli by jste se přiklonit k velikosti S. Toto je však pouze naše doporučení a nemusíte se jim řídit.

Další informace

Barva

Modrá, Vínová

Velikost

20 cm, 30 cm, 40 cm

Výrobce

Back on Track

Kategorie produktu
Výrobce
Neodcházejte a

získejte slevu 5% na Vaši objednávku!