Tamer Lanové vodítko – stopovačka – TWIST mini |šedá Délka: 5m

439  vč. DPH

Stopovací vodítko využijete jak při výcviku, tak při pravidelných procházkách, když chcete vašemu psovi dopřát více volnosti. V terénu se osvědčí kvalitní ruční zpracování a opravdu odolný materiál. Skvělé pro nácvik přivolání.  Díky přirozeným vlastnostem horolezeckého lana odpadá nekonečné rozmotávání chuchvalců, zdánlivě připomínajících vodítko. Verze mini je ideální pro mála, střední, ale především ta nejmenší plemena. Použití nejslabšího lana a malé lehké karabiny dává chlupáčovi pocit opravdové volnosti.

  • délka karabiny  7,3 cm
  • váha karabiny   16 g 
  • průměr lana    6 mm
  • maximální nosnost 400 kg

Dostupné na objednávku

Sdílet:

Často kupujete dohromady

Popis

Použité materiály, zpracování a široká škála využití dělají z vodítek Tamer nadstandardní produkt jak v kvalitě, tak v užitné hodnotě v oblasti kynologie. Vodítko je ideální volbou pro všechny „pejskaře“, kteří se svému psímu parťákovi aktivně věnují. Kromě běžného použití je vodítko vhodné také na výcvik, běhání a turistiku. Stopovací vodítka vyrábíme ve velikostech od 5 do 15m.

Dlouhá životnost a vysoká pevnost
Pro výrobu vodítka jsme použili materiály a technologie využívané v horolezectví, každý pevnostně šitý spoj je tedy maximálně odolný k mechanickým poškozením. Zredukovali jsme na minimum počet prvků, které se mohou mechanicky poškodit, kupujete si tedy vodítko na hodně dlouho (alespoň dokud vás neomrzí barva, proto máme spoustu barevných variant).

Ruční česká výroba
Každé vodítko je ručně zpracováno v naší české manufaktuře v Kolíně.

Další informace

Délka

Velikost psa

, ,

Produkt

Výrobce

TAMER

Kategorie produktu
Výrobce
Neodcházejte a

získejte slevu 5% na Vaši objednávku!