Stopovací vodítko / barvářský řemen Doglead

Stopovací vodítko je určené k výcviku psa a pro práci na barvě. Díky stopovacímu vodítku dokážete kontrolovat psa na velkou vzdálenost.

399 1.250  vč. DPH

Koupí získáte až 1250 bodů.
Vyčistit

Stopovací vodítko je vyrobené z materiálu BioThane® Beta® kulatého průměru, který svým vzhledem imituje kůži a je velice příjemný na dotek. Výhodou kulatého stopovacího vodítka oproti plochému vodítku je lepší úchop a větší pohodlnost.

Stopovací vodítko nabízíme v délkách 3m, 5m a 10m.

V případě, že potřebujete jinou délku klasického vodítka než je uvedena v nabídce, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám jej vyrobíme na míru.

Při konfiguraci vyberte barvu bužírky. Bužírka je krycí materiál spojů. Na výběr je černá, hnědá, červená a žlutá barva.

Co je BioThane® a jeho výhody

BioThane® je syntetický materiál vyvinutý v USA, který se svým vzhledem podobá kůži. Díky svému složení (polyesterové jádro a PVC potah) je extrémně odolný a trvanlivý. Pro tyto vlastnosti začal být s oblibou využívaný pro výrobu obojků a vodítek.

Je velice odolný vůči otěru, UV záření, plísním a bakteriím. Nejsou známy alergické reakce na Biothane. Velkou výhodou materiálu Biothane je jeho bezúdržbovost, stačí jej omýt studenou vodou.

Barva vodítka

Černá, Červená, Hnědá, Oranžová, Růžová, Zelená, Žlutá

Délka vodítka

10m, 3m, 5m

Barva kování

Černá, Stříbrná

Barva bužírky

Černá, Červená, Hnědá, Žlutá

Výrobce

Doglead

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Stopovací vodítko / barvářský řemen Doglead“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *