Klasické vodítko Doglead – ploché 25mm

Klasické ploché BioThane® vodítko vyrobené z materiálu BioThane® Beta®. Klasické vodítko pro psy je určeno k nošení v ruce, nelze jej nosit přes rameno.

430 500  vč. DPH

Klasické vodítko ploché 25mm

Klasické ploché BioThane® vodítko vyrobené z materiálu BioThane® Beta®, který svým vzhledem imituje kůži a je velice příjemný na dotek.

Klasické vodítko pro psy je určeno k nošení v ruce, nelze jej nosit přes rameno. Klasické vodítko se často využívá při vodění psa ve městě nebo při výuce chůze u nohy.

Šíře vodítka je 25mm.

Klasické vodítko nabízíme v délkách 100cm, 120cm a 150cm.

V případě, že potřebujete jinou délku klasického vodítka než je uvedena v nabídce, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám jej vyrobíme na míru.

Co je BioThane® a jeho výhody

BioThane® je syntetický materiál vyvinutý v USA, který se svým vzhledem podobá kůži. Díky svému složení (polyesterové jádro a PVC potah) je extrémně odolný a trvanlivý. Pro tyto vlastnosti začal být s oblibou využívaný pro výrobu obojků a vodítek.

Je velice odolný vůči otěru, UV záření, plísním a bakteriím. Nejsou známy alergické reakce na Biothane. Velkou výhodou materiálu Biothane je jeho bezúdržbovost, stačí jej omýt studenou vodou.

Barva vodítka

Černá, Červená, Hnědá, Oranžová, Růžová, Zelená, Žlutá

Délka vodítka

100cm, 120cm, 150cm

Barva kování

Černá, Stříbrná

Výrobce

Doglead

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Klasické vodítko Doglead – ploché 25mm“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Také by se vám mohlo líbit