Klasické vodítko Doglead – kulaté 8mm

Klasické kulaté BioThane® vodítko vyrobené z materiálu BioThane® Beta®. Klasické vodítko pro psy je určeno k nošení v ruce, nelze jej nosit přes rameno.

350 380  vč. DPH

Klasické vodítko kulaté 8mm

Klasické kulaté BioThane® vodítko vyrobené z materiálu BioThane® Beta®, který svým vzhledem imituje kůži a je velice příjemný na dotek.

Klasické vodítko pro psy je určeno k nošení v ruce, nelze jej nosit přes rameno. Klasické vodítko se často využívá při vodění psa ve městě nebo při výuce chůze u nohy.

Průměr vodítka je 8mm.

Klasické vodítko nabízíme v délkách 45cm, 55cm.

Při konfiguraci vyberte barvu bužírky. Bužírka je krycí materiál spojů. Na výběr je černá, hnědá, červená a žlutá barva.

V případě, že potřebujete jinou délku klasického vodítka než je uvedena v nabídce, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám jej vyrobíme na míru.

Co je BioThane® a jeho výhody

BioThane® je syntetický materiál vyvinutý v USA, který se svým vzhledem podobá kůži. Díky svému složení (polyesterové jádro a PVC potah) je extrémně odolný a trvanlivý. Pro tyto vlastnosti začal být s oblibou využívaný pro výrobu obojků a vodítek.

Je velice odolný vůči otěru, UV záření, plísním a bakteriím. Nejsou známy alergické reakce na Biothane. Velkou výhodou materiálu Biothane je jeho bezúdržbovost, stačí jej omýt studenou vodou.

Barva vodítka

Černá, Červená, Hnědá, Oranžová, Růžová, Zelená, Žlutá

Délka vodítka

45cm, 55cm

Barva bužírky

Černá, Červená, Hnědá, Žlutá

Barva kování

Černá, Stříbrná

Výrobce

Doglead

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Klasické vodítko Doglead – kulaté 8mm“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Také by se vám mohlo líbit