Klasické vodítko Doglead – kulaté 8mm

450 480  vč. DPH

Klasické kulaté BioThane® vodítko vyrobené z materiálu BioThane® Beta®. Klasické vodítko pro psy je určeno k nošení v ruce, nelze jej nosit přes rameno.

Barva vodítka
Černá
Červená
Hnědá
Neonově růžová
Neonově zelená
Oranžová
Světle modrá
Žlutá
Délka vodítka

Barva bužírky

Barva kování

Smazat výběr
Sdílet:

Popis

Klasické vodítko kulaté 8mm

Klasické kulaté BioThane® vodítko vyrobené z materiálu BioThane® Beta®, který svým vzhledem imituje kůži a je velice příjemný na dotek.

Klasické vodítko pro psy je určeno k nošení v ruce, nelze jej nosit přes rameno. Klasické vodítko se často využívá při vodění psa ve městě nebo při výuce chůze u nohy.

Průměr vodítka je 8mm.

Klasické vodítko nabízíme v délkách 45cm, 55cm.

Při konfiguraci vyberte barvu bužírky. Bužírka je krycí materiál spojů. Na výběr je černá, hnědá, červená a žlutá barva.

V případě, že potřebujete jinou délku klasického vodítka než je uvedena v nabídce, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám jej vyrobíme na míru.

Co je BioThane® a jeho výhody

BioThane® je syntetický materiál vyvinutý v USA, který se svým vzhledem podobá kůži. Díky svému složení (polyesterové jádro a PVC potah) je extrémně odolný a trvanlivý. Pro tyto vlastnosti začal být s oblibou využívaný pro výrobu obojků a vodítek.

Je velice odolný vůči otěru, UV záření, plísním a bakteriím. Nejsou známy alergické reakce na Biothane. Velkou výhodou materiálu Biothane je jeho bezúdržbovost, stačí jej omýt studenou vodou.

Další informace

Barva vodítka

Černá, Červená, Hnědá, Neonově růžová, Neonově zelená, Oranžová, Světle modrá, Žlutá

Délka vodítka

45cm, 55cm

Barva bužírky

Černá, Červená, Hnědá, Žlutá

Barva kování

Černá, Stříbrná

Výrobce

Doglead

Kategorie produktu
Výrobce
Neodcházejte a

získejte slevu 5% na Vaši objednávku!