Obojek BioThane UV potisk – Meloun – 25mm

519 579  vč. DPH

BioThane Beta je potištěn UV technikou. Potisk je odolný proti povětrnostním vlivům a poškrábání.

Sdílet:

Často kupujete dohromady

Popis

BioThane Beta je potištěn UV technikou. Potisk je odolný proti povětrnostním vlivům a poškrábání.

Obojek vyrobený z materiálu BioThane® hexa má speciální povrch s hexagonálním oboustranným vzorem ve tvaru včelích pláství – díky tomu méně prokluzuje.

Oproti Beta materiálu je obojek více měkký, proto ho nedoporučujeme pro psy, kteří hodně tahají.

Výběr velikosti obojku: Zaměřte obvod krku svého psa, poté přidejte 10 cm. V případě hraniční velikosti je lepší se přiklonit k velikosti větší, kdy po dohodě je vždy možné udělat více dírek pro zapínání. Příklad: obvod krku pejska 27 cm, po přičtení 10 cm je to 37 cm, zvolím obojek velikosti 40 cm.

Šířka obojku 25mm.

Jakou délku obojku vybrat?

Pokud máte starý obojek, není nic snazšího, než změřit velikost původního obojku a podle toho obojek objednat. Pokud nemáte starý obojek, změřte svému pejskovi obvod krku a cca 10cm centimetrů přičtěte. V ideálním případě by se pod zapnutý obojek měli vejít dva prsty.

Co je BioThane® a jeho výhody

BioThane® je syntetický materiál vyvinutý v USA, který se svým vzhledem podobá kůži. Díky svému složení (polyesterové jádro a PVC potah) je extrémně odolný a trvanlivý. Pro tyto vlastnosti začal být s oblibou využívaný pro výrobu obojků a vodítek.

Je velice odolný vůči otěru, UV záření, plísním a bakteriím. Nejsou známy alergické reakce na Biothane. Velkou výhodou materiálu Biothane je jeho bezúdržbovost, stačí jej omýt studenou vodou.

Další informace

Délka obojku

35cm, 40cm, 45cm, 50cm, 55 cm

Barva kování

Černá, Růžové zlato, Stříbrná

Výrobce

Doglead

Kategorie produktu
Výrobce
Neodcházejte a

získejte slevu 5% na Vaši objednávku!