Zvěřinové kousky 100g – Pamlsky pro psy Fresco Dog

94  vč. DPH

95 % pravého zvěřinového masa, 5% rostlinný glycerin.

Není skladem

Sdílet:

Často kupujete dohromady

Popis

FRESCO Zvěřinové kousky jsou měkké a žvýkací a zároveň představují pro vašeho psa uspokojivou odměnu. Čerstvé hovězí maso jemně umeleme, vytvarujeme do praktických tvarů mincí, přidáme trochu přírodního rostlinného glycerinu, který přirozeně pomáhá udržovat jejich poloměkkost, a dokonale vysušíme na vzduchu. Výsledkem je dokonalý pamlsek pro výcvik psů, který se může pochlubit oběma jednoduchými bílkovinnými složkami bez použití nepříjemných nepřirozených vedlejších produktů.

Věděli jste, že… Díky své poloměkké konzistenci lze každý kousek Beef Griller snadno rozdělit na menší lépe zvládnutelné kousky nebo podávat vcelku v závislosti na plemeni/velikosti vašeho psa a také na důvodu odměny.

Výhody krmiva Zvěřinové kousky:
Měkké a žvýkací
Vhodné pro psy všech velikostí
Skvělé pro tréninkové dny a procházky
Vhodné pro BARF krmení
Bez přidaných syntetických látek a konzervantů

Ať už si koupíte jakýkoli pamlsek FRESCO, můžete si být jisti, že je 100%   přírodní a neobsahuje škodlivé látky, jako je pšenice, kukuřice, sója, barviva, aromata, konzervační látky, masové moučky nebo jiná plnidla. Skutečné masové pamlsky FRESCO nikdy nepocházejí z Asie. Jsou vyráběny s láskou v Německu, za přísných pravidel kontroly kvality bezpečnosti potravin IFS a pravidelného vládního a laboratorního testování, aby byla zajištěna jen ta nejlepší kvalita. Všechny suroviny jsou pečlivě vybírány, pocházejí z místních zdrojů a jsou 100% dohledatelné. Na všechny pamlsky pro psy FRESCO se vztahuje 100% záruka spokojenosti.

Doplňkové krmivo pro psy.

Složení: 95 % pravého zvěřinového masa, 5% rostlinný glycerin.

Krmný návod:  Krmte psa mezi jeho běžnými jídly jako součást vyvážené stravy. Není vhodné pro štěňata mladší 4 měsíců. Psi by měli být při krmení pod neustálým dohledem. Vždy zajistěte dostatek čerstvé pitné vody. Pamlsky by měly být podávány na nešpinivých površích.

Zaručená analýza:
Bílkoviny 38 %.
Hrubé oleje a tuky 15%
Vlhkost 14 %
Hrubý popel 8 %
Hrubá vláknina 0,5%

Další informace

Výrobce

Fresco Dog

Kategorie produktu
Výrobce
Neodcházejte a

získejte slevu 5% na Vaši objednávku!