Kuřecí burger s dýní, sladkými bramborami a mrkví 100g – Pamlsky pro psy Fresco Dog

94  vč. DPH

90 % pravého kuřecího masa, zelenina (2 % dýně, 2 % sladkých brambor a 2 % mrkve), 4% rostlinný glycerin

Není skladem

Sdílet:

Často kupujete dohromady

Popis

Kuřecí hamburgery FRESCO s dýní, sladkými bramborami a mrkví jsou měkké a žvýkací a zároveň představují pro vašeho psa uspokojivou odměnu. Jsou vyrobeny z čerstvého kuřecího masa, dýně, sladkých brambor a mrkve, které pak tvarujeme do stejnoměrných tvarů hamburgerů. Do každého kousku přidáváme trochu přírodního rostlinného glycerinu, který přirozeně napomáhá udržovat jejich poloměkkost, a nakonec je na vzduchu dokonale vysušíme. Konečným výsledkem je dokonalá pochoutka pro výcvik psů, která se může pochlubit jak jednoduchými bílkovinnými složkami, tak zeleninou „Superfood“, která pochází přímo od našich místních farmářů.

Věděli jste, že? Díky své poloměkké konzistenci lze každý kousek kuřecího hamburgeru „Superfood“ snadno rozdělit na menší, lépe zvládnutelné kousky nebo podávat vcelku v závislosti na plemeni/velikosti vašeho psa a důvodu podávané odměny.

Výhody krmiva:
100% pravé kuřecí maso
Měkký a žvýkací
Jediná bílkovina
Přidané superpotraviny
Vhodné pro psy všech velikostí
Přírodní antioxidanty a beta-karoten
Skvělé pro tréninkové dny a procházky
Vhodné pro BARF krmení
Bez přidaných syntetických látek a konzervantů

Ať už si koupíte jakýkoli pamlsek FRESCO, můžete si být jisti, že je 100%       přírodní a neobsahuje škodlivé látky, jako je pšenice, kukuřice, sója, barviva, aromata, konzervační látky, masové moučky nebo jiná plnidla. Skutečné masové pamlsky FRESCO nikdy nepocházejí z Asie. Jsou vyráběny s láskou v Německu, za přísných pravidel kontroly kvality bezpečnosti potravin IFS a pravidelného vládního a laboratorního testování, aby byla zajištěna jen ta nejlepší kvalita. Všechny suroviny jsou pečlivě vybírány, pocházejí z místních zdrojů a jsou 100% dohledatelné. Na všechny pamlsky pro psy FRESCO se vztahuje 100% záruka spokojenosti.

Doplňkové krmivo pro psy.

Složení: 90 % pravého kuřecího masa, zelenina (2 % dýně, 2 % sladkých brambor a 2 % mrkve), 4% rostlinný glycerin.

Krmný návod:  Krmte psa mezi jeho běžnými jídly jako součást vyvážené stravy. Není vhodné pro štěňata mladší 4 měsíců. Psi by měli být při krmení pod neustálým dohledem. Vždy zajistěte dostatek čerstvé pitné vody. Pamlsky by měly být podávány na nešpinivých površích.

Zaručená analýza:
Bílkoviny 45 %.
Hrubé oleje a tuky 18%
Vlhkost 14 %
Hrubý popel 6 %
Hrubá vláknina 0,5%

Další informace

Výrobce

Fresco Dog

Kategorie produktu
Výrobce
Neodcházejte a

získejte slevu 5% na Vaši objednávku!