Králičí burger s jablky a kapustou 100g – Pamlsky pro psy Fresco Dog

94  vč. DPH

90% králičí maso, zelenina ( 4% jablka, 4% kapusta), 2% přírodní rostlinný glycerin

Není skladem

Sdílet:

Často kupujete dohromady

Popis

FRESCO králičí hamburgery s jablky a kapustou jsou měkké a žvýkací a zároveň představují pro vašeho psa uspokojivou odměnu. Jsou vyrobeny z čerstvého králičího masa, jablek a kapusty, které tvarujeme do jednotných tvarů hamburgerů. Do každého kousku přidáváme trochu přírodního rostlinného glycerinu, který je přirozeně udržuje poloměkké, a nakonec je sušíme na vzduchu k dokonalosti. Konečným výsledkem je dokonalá pochoutka pro výcvik psů, která se může pochlubit jak jednoduchými bílkovinnými složkami, tak ovocem a zeleninou „Superfood“, které pocházejí přímo od našich místních farmářů.

Věděli jste, že? Díky své poloměkké konzistenci lze každý kousek „Superfood“ Rabbit Hamburger snadno rozdělit na menší, lépe zvládnutelné kousky nebo podávat vcelku v závislosti na plemeni/velikosti vašeho psa a důvodu podávání odměny.

Výhody krmiva:
100% pravý králík
Měkký a žvýkací
Jediná bílkovina
Přidané superpotraviny
Vhodné pro psy všech velikostí
Přírodní antioxidanty a omega 3
Skvělé pro tréninkové dny a procházky
Vhodné pro BARF krmení
Bez přidaných syntetických látek a konzervantů

Ať už si koupíte jakýkoli pamlsek FRESCO, můžete si být jisti, že je 100% přírodní a neobsahuje škodlivé látky, jako je pšenice, kukuřice, sója, barviva, aromata, konzervační látky, masové moučky nebo jiná plnidla. Skutečné masové pamlsky FRESCO nikdy nepocházejí z Asie. Jsou vyráběny s láskou v Německu, za přísných pravidel kontroly kvality bezpečnosti potravin IFS a pravidelného vládního a laboratorního testování, aby byla zajištěna jen ta nejlepší kvalita. Všechny suroviny jsou pečlivě vybírány, pocházejí z místních zdrojů a jsou 100% dohledatelné. Na všechny pamlsky pro psy FRESCO se vztahuje 100% záruka spokojenosti.

Doplňkové krmivo pro psy.

Složení: 90% králičí maso, zelenina ( 4% jablka, 4% kapusta), 2% přírodní rostlinný glycerin.

Krmný návod:  Krmte psa mezi jeho běžnými jídly jako součást vyvážené stravy. Není vhodné pro štěňata mladší 4 měsíců. Psi by měli být při krmení pod neustálým dohledem. Vždy zajistěte dostatek čerstvé pitné vody. Pamlsky by měly být podávány na nešpinivých površích.

Zaručená analýza:
Bílkoviny 37 %.
Hrubé oleje a tuky 19%
Vlhkost 14 %
Hrubý popel 5 %
Hrubá vláknina 0,5%

Další informace

Výrobce

Fresco Dog

Kategorie produktu
Výrobce
Neodcházejte a

získejte slevu 5% na Vaši objednávku!