Koňské filety s brusinkami a hruškou 100g – Pamlsky pro psy Fresco Dog

109  vč. DPH

90 % koňského masa, ovoce (4 % hrušek a 4 % brusinek), 2% rostlinný glycerin

Není skladem

Sdílet:

Popis

Koňské filety FRESCO s brusinkami a hruškou jsou měkké a žvýkací, což je pro vašeho psa uspokojivá odměna. Vyrobeno z čerstvých koňskéch prsou, koňského masa, borůvek a brusinek, které tvarujeme do stejnoměrných tvarů filetů, na jejichž vrchní část přidáváme vrstvu koňské kůže. Do každého kousku přidáváme trochu přírodního rostlinného glycerinu, který přirozeně pomáhá udržovat jejich poloměkkost, a nakonec je vysušíme na vzduchu k dokonalosti. Výsledkem je dokonalá pochoutka pro výcvik psů, která se může pochlubit jak jednoduchými bílkovinnými složkami, tak ovocem „Superfood“, které pochází přímo od místních farmářů.

Věděli jste, že… díky své poloměkké konzistenci lze každý kousek koňskéch filetů „Superfood“ snadno rozdělit na menší, lépe zvládnutelné kousky nebo podávat vcelku, v závislosti na plemeni/velikosti vašeho psa a také na důvodu, proč mu odměnu dáváte.

Výhody koňských filetů „Superfood“:
100% pravé koňské maso
Měkké a žvýkací
Pouze koňské bílkoviny
Přidané superpotraviny
Vhodné pro psy všech velikostí
Přírodní antioxidanty a vitamin C
Skvělé pro tréninkové dny a procházky
Vhodné pro BARFkrmení
Bez přidaných syntetických látek a konzervantů

Naše řada FRESCO Superfood kombinuje tyto účinné superpotraviny se šťavnatým pravým koňském masem, doplněným lahodným koňském prsním řízkem. Znáte lepší pamlsek?

Krmný návod: Krmte svého psa pamslkem mezi jeho běžnými jídly jako součást vyvážené stravy. Nevhodné pro štěňata mladší 4 měsíců. Psi by měli být během krmení pod neustálým dohledem. Vždy zajistěte dostatek čerstvé pitné vody. Pamlsky by měly být podávány na nešpinivých površích.

Zaručená analýza:
Bílkoviny 54%
Hrubé oleje a tuky 12 %
Vlhkost 12%
Hrubý popel 5%
Hrubá vláknina 0,5

Složení: 90 % koňského masa, ovoce (4 % hrušek a 4 % brusinek), 2% rostlinný glycerin.

Další informace

Výrobce

Fresco Dog

Kategorie produktu
Výrobce
Neodcházejte a

získejte slevu 5% na Vaši objednávku!