Kachní filety 100g – Pamlsky pro psy Fresco Dog

109  vč. DPH

95 % pravého kachního masa, 5% rostlinný glycerin

Není skladem

Sdílet:

Popis

Čerstvé maso jemně umeleme, vytvarujeme do stejnoměrných tvarů filetů a přidáme trochu přírodního rostlinného glycerinu, který přirozeně pomáhá udržovat jejich poloměkkost. Poté je dokonale usušíme na vzduchu. Konečným výsledkem je dokonalá pochoutka pro výcvik psů, která se může pochlubit oběma jednoduchými bílkovinnými složkami bez použití jakýchkoli nepříjemných přísad.

Věděli jste, že? Díky své poloměkké konzistenci lze každý kousek kachních filetů snadno rozdělit na menší, lépe zvládnutelné kousky nebo podávat vcelku v závislosti na plemeni/velikosti vašeho psa a důvodu podávané odměny.

Výhody filetů:
Měkké a žvýkací
Pouze kachní bílkoviny
Vhodné pro psy všech velikostí
Skvělé pro tréninkové dny a procházky
Vhodné pro BARF krmení
Bez přidaných syntetických látek a konzervantů

Ať už si koupíte jakýkoli pamlsek FRESCO, můžete si být jisti, že je 100% přírodní a neobsahuje žádné škodlivé látky, jako je pšenice, kukuřice, sója, barviva, aromata, konzervační látky, masové moučky nebo jiná plnidla. Pochoutky FRESCO z pravého masa nikdy nepocházejí z Asie. Jsou vyráběny s láskou v Německu, za přísných pravidel kontroly kvality bezpečnosti potravin IFS a pravidelného vládního a laboratorního testování, aby byla zajištěna jen ta nejlepší kvalita. Všechny suroviny jsou pečlivě vybírány, pocházejí z místních zdrojů a jsou 100% dohledatelné. Na všechny pamlsky pro psy FRESCO se vztahuje 100% záruka spokojenosti.

Doplňkové krmivo pro psy.

Složení: 95 % pravého kachního masa, 5% rostlinný glycerin.

Analýza:
Bílkoviny 35 %.
Hrubé oleje a tuky 18 %.
Vlhkost 16 %
Hrubý popel 7 %
Hrubá vláknina 0,5 %

Krmný návod: Krmte psa jako pamlsek mezi jeho běžnými jídly jako součást vyvážené stravy. Není vhodné pro štěňata mladší 4 měsíců. Psi by měli být při krmení pod neustálým dohledem. Vždy zajistěte dostatek čerstvé pitné vody. Pamlsky by měly být podávány na nešpinivých površích.

Další informace

Výrobce

Fresco Dog

Kategorie produktu
Výrobce
Neodcházejte a

získejte slevu 5% na Vaši objednávku!