Lízací podložka LickiMat ® Classic Soother ™

185  vč. DPH

Lízací podložka LickiMat Soother s kartáčovou konstrukcí hrotu je ideální pro měkké a tekuté pamlsky, jako je jogurt, pyré, omáčka nebo tekuté pamlsky a krmiva.

Barva
Fialová
Oranžová
Růžová
Tyrkysová
Zelená
Smazat výběr
Sdílet:

Popis

Lízací podložka LickiMat ® Classic Soother ™

Originální podložka LickiMat Soother snižuje úzkost, rozptyluje a zahání nudu pro psy. Ideální pro psí pamlsky, jogurty, pomazánky, ovocné pyré, kostní vývar, tekutou stravu. 

SNÍŽENÍ ÚZKOSTI, NUDY A DESTRUKTIVNÍHO CHOVÁNÍ – Podložka LickiMat vyvinutá veterinářem pomáhá uklidnit a zklidnit vašeho psa, když si pochutnává na svém oblíbeném pamlsku, tím, že napomáhá uvolňování endorfinů prostřednictvím podpory opakovaného olizování. Skvěle se hodí, když opouštíte domov, výborně se hodí při stresových situacích, jako jsou návštěvy veterináře, injekce, koupání, stříhání nehtů, zotavování po zranění, ale i při bouřce a ohňostroji. Při prvním seznámení s podložkou LickiMat nezapomeňte svého mazlíčka mít pod dozorem.

ZÁBAVA A ROZPTÝLENÍ – LickiMat umožňuje vytvořit pro vašeho psa zdravou a nízkokalorickou zábavu a roptýlení pozornosti pomocí široké škály pamlsků: jogurtů, pyré, kostního vývaru, dětské výživy, ovocných pomazánek a nejrůznějších ekologických a zdravých pamlsků schválených pro domácí zvířata. Kouzlo podložky LickiMat spočívá v úkolu olíznout pamlsek nebo krmivo ze vzorovaného povrchu, abyste byli odměněni pamlskem a příjemným olizováním.

POMALEJŠÍ A ZDRAVĚJŠÍ KRMENÍ – podložku LickiMat lze použít k podpoře pomalejšího krmení, což následně snižuje nadýmání a zlepšuje trávení. Skvělá alternativa misek pro pomalé krmení pro malé a střední psy. Na podložce můžete dokonce zmrazit krmivo a pamlsky pro pomalejší a příjemnější krmení.

VET doporučeno pro psy – strukturované vzory podložky LickiMat jsou navrženy tak, aby stimulovaly jazyk vašeho psa. Olizování zvyšuje chuťový vjem a umožňuje vašemu mazlíčkovi vychutnat si jen malé množství krmiva nebo pamlsku po delší dobu. Podložky LickiMat jsou také ideální pro přidávání doplňků a léků do pamlsků a používají se také pro psy, kteří se zotavují po lékařských zákrocích.

ZLEPŠENÍ ZDRAVÍ ÚSTNÍ DUTINY – povrchy LickiMat podporují příjemné olizování. Při olizování vznikají sliny, které pomáhají chránit zuby a dásně vašeho zvířete; produkce většího množství slin napomáhá lepšímu trávení. Povrch z přírodního kaučuku také jemně seškrabuje částečky potravy z jazyka vašeho psa, což podporuje svěžejší dech.

RŮZNÉ MODELY PRO RŮZNÉ LÁSKY / POTRAVINY – Pro zábavnou interakci a různé druhy potravy / pamlsků jsou k dispozici tři modely Classic. Lízací podložka LickiMat s kartáčovou konstrukcí hrotu je ideální pro měkké a tekuté pamlsky, jako je jogurt, pyré, omáčka nebo tekuté pamlsky a krmiva.

Pro zábavnou interakci a různé druhy krmiva/ pamlsků jsou k dispozici tři provedení Classic: Soother, Buddy a Playdate. Lízací podložka LickiMat Soother se svým designem s kartáčovým výstupkem je ideální pro měkké a tekuté pamlsky, jako je jogurt, pyré, omáčka nebo tekuté pamlsky a potraviny.

Vyrobeno z netoxického potravinářského materiálu TPR (guma).
20 x 20 cm / 8″ x 8″
Vhodné pro všechny psy (prvních párkrát na zvíře dohlédněte a trénujte, dokud si nebudete jisti, že podložku nerozkouše).
Vhodné do mrazničky
Vhodné do mikrovlnné trouby
Lze prát pouze v ruce
Bez BPA, bez PVC, bez silikonu, bez ftalátů
Recyklovatelné

Další informace

Barva

Fialová, Oranžová, Růžová, Tyrkysová, Zelená

Výrobce

LickiMat

Kategorie produktu
Výrobce
Neodcházejte a

získejte slevu 5% na Vaši objednávku!