Pamlsky a konzervy pro psy Fresco Dog

Společně pro lepší život psa.

Psi jsou prostě součástí rodiny a my pro ně samozřejmě chceme jen to nejlepší. Výživa přitom hraje nesmírně důležitou roli. Věříme tomu, že většina z nás se shodne, že více řešíme kvalitu krmiva pro svého mazlíčka, než pro sebe. Náš sortiment produktů jsme chtěli rozšířit nejdříve o pamlsky, které jsou důležitou součástí nejen každého výcviku, ale i každé procházky a o konzervy, které mohou přijít vhod především v období dovolených, nebo při zvýšené aktivitě u psů. Zvolili jsme výrobce FRESCO DOG. Zakladatelé značky vycházejí z konceptu BARF a všechny produkty jsou vyráběné v Německu.

Na začátku, stejně jako mnoho dalších milovníků psů, toužili po kvalitním krmivu pro psy, které by se vymykalo průmyslově vyráběným polotovarům. Protože složky průmyslově vyráběných krmiv, jako je vysoký obsah obilovin, uměle přídané látky, jako jsou ochucovadla nebo zvýrazňovače chuti, způsobovaly a stále způsobují onemocnění našich psů. Při hledání přírodního, druhově vhodného a kvalitního krmiva rychle narazili na komunitu BARF, která byla v té době ještě malá. Zakladatel společnosti FRESCO Reiner Hauf je již mnoho let přesvědčeným „barfistou“ a se svým týmem reprezentuje udržitelné hodnoty tohoto stále rostoucího hnutí – a již několik let prodává kvalitní BARF vyrobený v Německu.

Zákazníci si mohou být jisti, že potraviny FRESCO DOG neobsahují žádné konzervační látky, aditiva ani zbytky chemických látek. Ve Fresco Dogu se vyhýbají výrobě, která by mohla zničit cenné živiny. Krmivo není extrudované ani lisované za studena. Navíc obsahuje všechny přírodní živiny, které se získávají šetrným zpracováním.

Narozdíl od podřadných průmyslových krmiv a pamlsků pro psy z Asie vyráběných za pochybných podmínek, mohou ve Fresco Dogvždy uvést každou složku a její původ. Nepoužívají žádné vnitřnosti a čerstvé maso odebírají pouze z farem s certifikátem EU, které jsou schváleny pro výrobu potravin. Tímto způsobem zajišťují stoprocentní záruku spokojenosti.

Lidé se často ptají, zda výrobci Fresco Dog mohou prokázat původ masa. „Znáte vůbec své zdrojové farmy?“ Není pro ně těžké odpovědět: Samozřejmě, že ano. Například hovězí maso používané pro výrobu pamlsků a konzerv pro psy pochází z Buchloe a Waldkraiburgu v Bavorsku, králík pochází z Holandska a jehněčí ze severního Německa. Pro lepší přehled uvádíme tabulku původu masa, které je zpracováno v závodě v Lünen ve Vestfálsku:

Hovězí maso: především z Buchloe a Waldkraiburgu v Bavorsku.
Koně: především z Rumunska a Německa
Jehněčí: převážně ze severního Německa
Králík: převážně z Holandska
Zvěřina: převážně ze Španělska
Kachna: převážně z Polska
Prase: převážně ze severního Německa
Turecko: převážně z Polska
Kuřecí maso: převážně z Emslandu
Facebook
WhatsApp
Email
Print
Kategorie produktu
Výrobce
Neodcházejte a

získejte slevu 5% na Vaši objednávku!