Klasické vodítko Doglead – ploché 19mm

490 540  vč. DPH

Klasické ploché BioThane® vodítko vyrobené z materiálu BioThane® Beta®. Klasické vodítko pro psy je určeno k nošení v ruce, nelze jej nosit přes rameno.

Barva vodítka
Černá
Červená
Hnědá
Korálová
Neonově růžová
Neonově zelená
Oranžová
Světle modrá
Žlutá
Amethyst Orchid
Hořící oranžová
Pastelová fialová
Powder Tan
Teal
Délka vodítka

Barva kování

Smazat výběr
Sdílet:

Často kupujete dohromady

Popis

Klasické vodítko ploché 19mm

Klasické ploché BioThane® vodítko vyrobené z materiálu BioThane® Beta®, který svým vzhledem imituje kůži a je velice příjemný na dotek.

Klasické vodítko pro psy je určeno k nošení v ruce, nelze jej nosit přes rameno. Klasické vodítko se často využívá při vodění psa ve městě nebo při výuce chůze u nohy.

Snimek obrazovky 2024 02 05 v 19.36.44

Šíře vodítka je 19mm.

Klasické vodítko nabízíme v délkách 100cm, 120cm a 150cm.

V případě, že potřebujete jinou délku klasického vodítka než je uvedena v nabídce, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám jej vyrobíme na míru.

Co je BioThane® a jeho výhody

BioThane® je syntetický materiál vyvinutý v USA, který se svým vzhledem podobá kůži. Díky svému složení (polyesterové jádro a PVC potah) je extrémně odolný a trvanlivý. Pro tyto vlastnosti začal být s oblibou využívaný pro výrobu obojků a vodítek.

Je velice odolný vůči otěru, UV záření, plísním a bakteriím. Nejsou známy alergické reakce na Biothane. Velkou výhodou materiálu Biothane je jeho bezúdržbovost, stačí jej omýt studenou vodou.

Další informace

Barva vodítka

Černá, Červená, Hnědá, Korálová, Neonově růžová, Neonově zelená, Oranžová, Světle modrá, Žlutá, Amethyst Orchid, Hořící oranžová, Pastelová fialová, Powder Tan, Teal

Délka vodítka

100cm, 120cm, 150cm

Barva kování

Černá, Stříbrná

Výrobce

Doglead

Kategorie produktu
Výrobce
Neodcházejte a

získejte slevu 5% na Vaši objednávku!