Jehněčí konzerva pro psy Fresco Dog “Complete Plus” 400g

89  vč. DPH

Žádné obiloviny, žádná plnidla a nikdy žádné přidané syntetické látky

Není skladem

Sdílet:

Často kupujete dohromady

Popis

FRESCO Raw Food je vyrobeno pouze z čistého masa, vápenatých kostí, zeleniny, ovoce a vysoce kvalitních olejů. V těchto základních přírodních surovinách jsou obsaženy všechny potřebné živiny. Nejsou potřeba žádné umělé minerály a vitamíny.

Nejprve získáváme čerstvé suroviny, které pocházejí od evropských dodavatelů, všechny čerstvé ingredience jemně smícháme, pečlivě naplníme a uzavřeme každou plechovku a nakonec obsah uzavřený uvnitř uvaříme v páře.

Naše kompletní řada plus nabízí všechny potřebné suroviny v poměru 80/20, tedy 80 % čerstvého masa a 20 % ovoce a zeleniny.

Žádné obiloviny, žádná plnidla a nikdy žádné přidané syntetické látky!

Naše řady “mokrých” krmiv jsou skvělou alternativou k BARF krmivu pro psy, a to vše při zachování vysoce kvalitní stravy pro vašeho psa bez dalších nepříjemných přísad.

Do žádné z našich receptur nejsou přidávány žádné umělé minerály, vitamíny ani obiloviny.

Výhody:

  • Čisté maso, ovoce a zelenina
  • Vysoký obsah masa
  • Vhodné pro BARF krmení
  • Snadné skladování
  • Není nutné mrazení
  • Snadné porcování
  • BEZ syntetických látek a přísad

Složení:
34 % čerstvé jehněčí svaloviny, 15 % čerstvých jehněčích plic, 10 % čerstvých jehněčích drštěk, 5 % čerstvých jehněčích jater, 4 % mrkve, 2 % čerstvých hrušek, 2 % čerstvých jablek, 2 % červené řepy, 1 % borůvek, 0,4 % šípkového prášku, 0,3 % lososového oleje, 0,3 % oleje z tresčích jater, 0,3 % oleje z pšeničných klíčků, 0,3 % slunečnicového oleje, řasový vápník, moučka z mořských řas.

Garantovaná analýza: Bílkoviny 9,5 %, hrubé oleje a tuky 7 %, vlhkost 77 %, hrubý popel 2,5 %, hrubá vláknina 0,7 %.

Krmný návod: Průměrná denní dávka vašeho psa je 2 % jeho tělesné hmotnosti. V ideálním případě by tato porce měla být rozdělena do 1 nebo 2 jídel. Denní dávka se může lišit v závislosti na věku, aktivitě a hmotnosti.

Kompletní krmivo pro psy.

Další informace

Hmotnost 400 g
Výrobce

Fresco Dog

Kategorie produktu
Výrobce
Neodcházejte a

získejte slevu 5% na Vaši objednávku!